Форма входу-->

Блог

Мета.

Закріпити знання учнів  про Ук­раїну, її символи;  розкривати  багату,  поетичну душу  українського  народу,  його  минулу  і  сучасну  славу;   розширити і погли­бити поняття про те, що «Я − грома­дянин України»; розвивати українське мовлення дітей, їхній кругозір,  пам’ять,  артистичні  здібності; фор­мувати  національну  свідомість  школяра,  громадські якості, патріотизм, людяність, працьовитість; вихову­вати любов і повагу до рідного  краю, його  звичаїв  та  обрядів:  викликати  бажання  вирощувати  калину  в  ріднім  краю;  виховувати  бажання  примножувати  і  збагачувати  духовну  спадщину, що накопичувалися  віками.

... Читати далі »

Переглядів: 949 | Додав: Insomniac | Дата: 03.12.2014 | Коментарі (1)

 (Звучить музика Вівальді "Осінь")

Ведучий 1 :
Вклоніться люди, вчителю своєму,

Володареві слова і пера

Крізь біль і радість, роздуми і втому

Любов його безсмертна пролягла

Ведуча 1:
Ми вітаємо Вас

І не тільки словами!

Ми вітаємо Вас

І своїми серцями

Ритм сердець в унісон,

Розпочнемо ми свято.

Ведучий 1:
Красива осінь вишиває клени, а перший день жовтня дарує нам тепле

і радісне свято - День учителя. Учитель… Одна з найважливіших

професій. Вона – для обраних. Ви щодня стоїте перед прицілом сотень

допитлитвих дитячих оченят, палите, як хмиз, нерви, і все ж ведете

дітвору на вищі сходинки пізнання.

Ведуча 1:  
До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для

підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, жив ... Читати далі »

Переглядів: 387 | Додав: InnaMykhaiylivna | Дата: 03.12.2014 | Коментарі (0)

Савинці 2014

 

 

1-в. Доброго дня, шановні гості!

2-в . Доброго дня ,  шановна  родино !

1-в. Сьогодні у нас незвичайне свято. Воно зіткане з добра і щирості, ніжності і зворушливості.

2-в. Бо воно родинне, сімейне-разом з татами і мамами. А де тато і мама, де братики і сестрички – там завжди весело, сонячно і затишно.

1-в. Усі ми добре знаємо, що людина сильна тоді, коли вона не одинока, коли її є кому підтримати. Коли в неї є сім’я . Бо сім’я- це наша опора, це той причал, до якого пристаєш, ховаючись від бід та незгод, де знаходиш спокій і затишок.

2-в.Тут людина робить свої найперші кроки, звідси виходить у широкий світ. У сім»ї вона навчається любові і добра. Тут  вона вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого народу.представлення гостей

1-в. Сім’я-це пристань і гавань

Сюди повертаємось зн ... Читати далі »

Переглядів: 954 | Додав: InnaMykhaiylivna | Дата: 03.12.2014 | Коментарі (0)

  1. Небесні вітрила блакитні

Осіння пора підняла

І росяних трав оксамити

З південних країв принесла.

У морі барвистому квітів

Лунає симфонія дня.

До школи вертаються діти

На довгу дорогу знань.

  1. Хоч як не жаль розлучатися з літечком, та все ж  кожен із нас  чекає навчання як великого свята. Бо цей знаменний день дарує нові зустрічі старим друзям, відкриває

 нові шляхи і породжує нові мрії.  І сьогодні   є учениця, яка вперше прийшла до школи.

Це наша першокласниця. Давайте привітаємо її  щирими оплесками.

МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИЦІ.

  1. У ці складні часи на  Україні,  всі ми як один відчуваємо гострий біль і любов до своєї Батьківщини, і глибоко  усвідомлюємо справжню цінність наших державних символів .

... Читати далі »

Переглядів: 339 | Додав: InnaMykhaiylivna | Дата: 03.12.2014 | Коментарі (0)

Мета. Навчати учнів культури спілкування, пошуку конструктивних способів вирі­шення проблемних ситуацій; сприяти по­ліпшенню психологічного клімату в класі, налагодженню доброзичливих стосунків; ви­ковувати в учнів повагу одне до одного, відпо­відальність за власні слова і вчинки.

Обладнання. Ручки або олівці, чисті арку­ші паперу.

 

Хід проведення

     Слово вчителя. Дружба - це добре почуття, яке може виникнути лише на основі взаємоповаги. Зустріти в житті справжнього друга вважалось великим щастям для людини. У скіфів дружба скріплювалась щирою клятвою, яка вважалась святою, непорушною.

Сучасні тлумачні словники визначають: Дружба - це близькі стосунки, засновані на взаємній прив'язаності людей, спільності інтересів, смаків, поглядів, життєвих цілей, активній з ... Читати далі »

Переглядів: 250 | Додав: InnaMykhaiylivna | Дата: 03.12.2014 | Коментарі (0)

Мета. Надати учасникам інформацію про на­силля, формувати навички протидії насильству, підвищення рівня інформованості і розширен­ня знань підлітків про здоров'я, здоровий спо­сіб життя.

Вчитель. Сьогодні ми з вами будемо вести розмову про речі, які ви, можливо, ніколи і ні з ким не обговорювали. Ми розглянемо пробле­му жорстокого поводження підлітків стосовно один одного, дорослих стосовно дітей, іншими словами - мова буде йти про насильство. Ми бу­демо досліджувати ситуації, що пов'язані з на­сильством і спробуємо разом знайти вихід із та­ких ситуацій.

Вправа «Вчимося про це говорити».

Мета. Підвести учасників до усвідомлення проявів насильства стосовно особистості.

Педагог. Підніміть руку ті, хто знає про такі випадки, коли когось били, обзивали, відбира­ли гроші, інші речі або цінності, тобто насиль­но примушували ... Читати далі »

Переглядів: 250 | Додав: InnaMykhaiylivna | Дата: 03.12.2014 | Коментарі (0)

Мета. Ознайомити учнів з пояттям «опти­мізм», спонукати учнів до розумового самовихо­вання, самоосвіти; розвивати життєві компетен­ції через почуття успіху; виховувати у школярів почуття відповідальності, товариства, взаємо­допомоги.

Хід проведення

     Вступне слово класного керівника. Англійське прислів'я каже: «Життя - це не тільки пироги і пиво». Вистояти перед випробуваннями - річ не­легка. Однак з проблемами легше впоратися тому, хто не падає духом і сподівається на краще.

Чи багато досягає в житті песиміст? Для кожної справи потрібен певний настрій, тоді справа йде швидше й краще. Звичайно, від чорних думок, постійних турбот і песимізму якість життя не поліпшується. Коли людина в поганому настрої, вона забуває, що може багато і що вона сил ... Читати далі »

Переглядів: 226 | Додав: InnaMykhaiylivna | Дата: 03.12.2014 | Коментарі (0)

Мета. Організувати обговорення питань з основ­них напрямів статевого виховання за участю ліка­ря, психолога, пропагувати здоровий спосіб жит­тя серед школярів, формувати вміння правильно поводитися в критичних ситуаціях, виховувати прагнення бути вірними в коханні, прагнення збе­регти дівочу цнотливість, високі моральні жіночі якості.

 

Учитель. Дорогі юні друзі, шановні наші дівчатка. Сьогодні у нас особлива зустріч. Ми зібралися за круглим столом у дівчачому колі, бо тема сьогоднішньої нашої бесіди суто дівчача: «Поміж нами, дівчатами».

Звичайно, у вас є багато своїх таємниць. Але є багато і спільних проблем, які вирішувати треба

Послухайте давню легенду. Один цар сперечався зі своїми мудрецями, що таке краса. Розмовляючи, вони ди­вилися на дітей, які гралися. Цар покликав свого раба, дав йому шапку, прикрашену дорогоцінним камінням і сказав: «Одягни цю шапку на голову

... Читати далі »
Переглядів: 240 | Додав: InnaMykhaiylivna | Дата: 03.12.2014 | Коментарі (0)

Останнім часом у шкільній практиці став дуже популярним твір-роздум в жанрі есе.
Есе (від франц. essai – спроба, проба, нарис) – прозаїчне висловлювання невеликого об’єму і вільної композиції, що виражає індивідуальні враження і міркування з конкретного приводу або питання і свідомо не претендує на вичерпну відповідь.

Пам’ятайте! Обираючи жанр есе, ви можете дозволити собі бути суб’єктивними, зосередитися на частковому, а не на головному, висловлювати спірні міркування, наводячи мінімум доказів, але, з іншого боку, саме це може бути і небезпечним – уявна легкість — пиши собі, як бажаєш. Але зовсім не факт, що ваш твір вийде оригінальним та цікавим.

 

Перш ніж обрати жанр есе, подумайте та переконайтесь у тому, що вам є що ска ... Читати далі »

Переглядів: 314 | Додав: InnaMykhaiylivna | Дата: 03.12.2014 | Коментарі (0)

Блог - он-лайн щоденник, де ви можете ділитися своїми думками з користувачами Мережі. Ведення блогу корисно впливає на психіку, так сказав докторові Ватсону його психолог (Шерлок 1  сезон 1 серія). Коли ви написали свої думки, ви зможете перечитати їх пізніше, я впевнений, багато чого ви захочете переправити. Коментарі читачів також можуть вам допомогти у вирішенні ваших проблем. Врешті - решт, так ви відточите свої письменницькі навички. Good luck! 
Переглядів: 148 | Додав: Insomniac | Дата: 01.05.2013 | Коментарі (0)