Підтеми
Форма входу-->

Каталог статей

Головна » Статті » Paper Site » Publishing

Шрифти з Інтернет

Для того, щоб знайти шрифт, необхідно загуглити "скачати шрифти кирилиця". Кирилиця - це знаки нашого словянського алфавіту. Не всі шрифти підтримують кирилицю, оскільки вона не дуже розповсюджена. В цьому прикладі шрифти бралися з сайту www.fontspace.com. На скріншоті видно напис free fonts tagged cyryllic - безкоштовні шрифти, позначені "кирилиця", повинно підійти. Завантажуємо шрифти (шукаємо кнопку download на сайті).

Розархівовуємо наші шрифти (права кнопка миші - розархівувати чи щось подібне). Далі копіюємо отримані файли (ctrl+c). Для Windows 7 заходимо у папку

C://windows/fonts (в інших windows шлях подібний),

та вставляємо наші шрифти (ctrl+v). При відкритті текстового редактору (Word) нові шрифти будуть з'являтися разом із іншими.

P.S Наведіть на значок шрифту в папці Fonts, натисніть праву кнопку миші та виберіть пункт "просмотр"

В цій фразі містяться ВСІ літери російського алфавіту. В англійській мові існує своя фраза "Jackdaws love my big sphinx of quartz", що перекладається "Галки люблять мій великий кварцевый сфінкс". Смислу в ній малувато, але подивіться, чи всі там літери... Для української мови я такої фрази ще не зустрічав. Так що, вперед, вигадуйте.

Категорія: Publishing | Додав: Insomniac (27.01.2015)
Переглядів: 201 | Теги: як встановити шрифт на комп'ютер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: